Günümüz dünyasında insanların en çok ihtiyaç duyduğu şey kendinden bahsedebileceği ya da sıkıntılarını paylaşıp çözüm önerileri alabileceği birilerini bulmak. Bu noktada devreye Metaterapi giriyor.

Fakat herkesin Metaterapi bilmediği de ortada. İnsanları ve sorunlarını yargılamadan, onların duygularını rencide etmeden, katı kural ve yaklaşımlar sergilemeden karşılıklı güvene dayalı, danışanın sorunlarına yapıcı çözümler bulmak gibi Metaterapi yönteminde geçerli olan etik kurallar Online da geçerli.

Online-E-Metaterapiyi tercih etmenin birçok sebebi var. En önemlisi, uzman ile danışanın birbirlerini tanımıyor olmaları.

Bildikleri tek şey rumuzları. Meslek Etiği zaten gizlilik ön planda iken durum bir de online ortamda olunca kişi kendisini daha da rahat ifade edebiliyor. Bir başka faktör de toplumdaki ‘güvenilir insan’ azlığı. Dolayısıyla insanlara tanımadıkları, görmedikleri, en önemlisi de görmeyecekleri birine sorunlarını anlatmak cazip geliyor.

Online-E-Metaterapi yöntemi sadece Türkiye de değil Avrupa, Avustralya ve Asya ülkelerinde yaşayan tüm vatandaşlarımız Online-E-Metaterapi yöntemlerine başvurabilirler.

Gurbetçi vatandaşlarımız, yabancı dilleri yetersiz olduğu için yaşadıkları ülkede görev yapan uzmanlara dertlerini tam olarak anlatamıyor. Kimseyle konuşamadıkları için sorunları büyüyen gurbetçilerimiz Online-E-Metaterapi danışmanlığa başvurarak sorunlarını kendi anadilleriyle rahatlıkla anlatabilirler.

Birebir Metaterapi sürecinde yargılama yoktur. Danışan kendini özgürce sıkılmadan ve çekinmeden rahatlıkla kendini ifade edebilir. Bilgisayarın ötesindeki danışmanın size nasıl baktığı ya da davrandığı önemli değildir. Ona yazarsınız, o da size yazar. Bu hem kolaydır hem de sırlarınızın saklanması açısından güvenlidir.” Evden ve İş yerinden

Online-E- Metaterapi imkânı: Evden ve İş yerinden Online-E- Metaterapi imkânı ile Metaterapist ile görüşmenin yeni bir yolu. Evinizden, ofisinizden, yaşadığınız şehir, kasaba veya köyden ayrılmadan bir metaterapiste ulaşabileceğiniz ve danışmanlık alabileceğiniz en sağlıklı ve pratik yöntemdir.

Online-E-Metaterapinin en önemli avantajlarından birisi de eğer isterseniz tamamen Online görünmeden kalabilecek olmanızdır.

Online-E-Metaterapi ile çeşitli nedenlerden dolayı(yol-ulaşım-bölge-zaman) ulaşamayanların bu hizmetten faydalanmalarını sağlar.

Online-E-Metaterapi, E-Posta, Chat ve Telefon ile danışma kısmını yüz yüze Metaterapi ile kıyaslamamak gereklidir. Sadece kamera ve mikrofon aracılığı ile oluşturulacak teknik altyapı ile ve düzenli görüşmeler yüz yüze Metaterapi ile de yapılabilir.

Metafizik uzmanı ve Psikanalist yazar Gökhan Hani Eşliğinde Internet Üzerinden 7/24 çevrimiçi Metafiziksel-Parapsikolojik-Spiritüalizm-Psikanalizim-Bioenerji-Telepati-Metaterapi ve Alternatif tıp Danışmanlık; Online-E-Metaterapi

Online-E-Metaterapi Nedir? Internet ortamında psikanalizim ve spiritüalizm bilim ilkelerinden yola çıkarak elde edilen veriler sayesinde bireylerde ruh, duygu, davranış, düşünce veya kişisel özelliklerin arzu edilen yönde değiştirilebilmesine olanak sağlayan yeni modern bir uygulamadır.

Online-E-Metaterapiden Nasıl Faydalanırsınız? E-Metaterapi kısa süreli ve yapılandırılmış özel bir terapi yöntemidir. Danışanın, Metaterapiye başvurduğu andaki ruhsal sorunlarından yola çıkar. Fakat temelde bireyin geçmişte bir olay ya da yaşamış olduğu süreçler nedeniyle geliştirdiği düşünce ve çevresel uyum da zorlanma, kaygı, bunalım, çaresizlik, heyecan, baskı, depresyon ve panik durumlarının ruhsal değişimleri spiritüalizm ve psikanalizim ilim bileşkesi olan metaterapiyle alternatif olarak pozitif yönde değiştirmeyi hedefler.

Zira davranış bilimiyle, ruh bilimi birbirinden tamamıyla ayrı ve farklıdır. Birey içinde bulunduğu zaman boyutunda, geçmişte yaşadığı veya şuan ki zamanda da devam eden negatif sorunlarını çözmekte zorlanmaktadır. Kendi içine hapsettiği olumsuzlukları Metaterapi metodolojisi ile çözümlemek için gerekli koşullar bütünsel açıdan sağlanmış ve bu konuda iddialı olduğumuz E-Metaterapi yöntemi ile içinde bulunduğunuz ve çözmekte zorlandığınız tüm ruhsal konuları Online-E-Metaterapi yöntemiyle analiz edip alternatif uygulama şekilleriyle de sorunlarınızı çözmenizde sizlere yardımcı olabiliriz.

Neden Online-E-Metaterapi? E-Metaterapi bireylerin Ruhsal ve sosyal destek almalarını engelleyen önyargılardan uzak bir uygulamadır. Bireyler internet ortamında en yakınları ile dahi paylaşmaktan çekindikleri problemleri özgürce ifade edebilir. Negatif etkenlerini metaterapi farkıyla çözümleyebilir ve ilaç kullanmadan rahatlayabilir.

E-Metaterapinin Avantajları:

Dini ve felsefi inanç, siyasal görüş, ırk, cinsiyet ve cinsel tercih farkı gözetilmez.

Ücreti ve etkisi, şimdiye kadar bilinen tüm geleneksel terapilerden daha etkili ve daha ekonomiktir.

Yüz yüze gelmekten çekinen, utanan, tedirgin olan bireyler için hemde Yurt dışında bulunan ve Alternatif yöntemler arayan tüm vatandaşlarımız için mükemmel sonuç verir.

Günlük temponuzu aksatmaz. (Randevu, ulaşım, park, bekleme ve geri dönme gibi zaman kayıpları yaşanmaz.

Ruhsal ve sosyal destek veren birimlerin bulunmadığı ya da uzak olduğu yerlerden de iletişim kurulabilir.

Özürlüler için büyük kolaylık sağlar. Kimselere anlatamadığınız sorunlarınızın, ruhunuzdan atılmasını sağlar.

Bilgilendirilmeye ve yönlendirilmeye ihtiyaç duyan gençler "etiketlenme korkusu" yaşamadan hizmet alabilir.

Yurt dışında bulunurken; kendi memleketinizin insanıyla aynı dili kullanmanızı ve aynı kültürü solumanızı sağlar.

Özel ilişkilerinizdeki çözümlenmemiş veya belirsizlik durumlarını ortadan kaldırır.

Uzaktan enerji almanızı ve telepati yöntemiyle Bioenerji ile enerji uygulamalarını da içine alır.

Yurt dışına bile uzaktan enerji gönderme şekilleriyle enerji tıbbıyla sorunlarını giderir ve hastalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yurt dışındaki vatandaşlarımız uyuşturucu bağımlılıklarından kurtulması için etkili bir yöntemdir.

Ailevi problemlerinizi veya özel kişisel problemlerinizi Online-E-Metaterapi yöntemiyle giderebilirsiniz.

Sınav kaygısı, Heyecan, Panik atak, Depresyon, Atalet, Yorgunluk, Enerji kaybı, Unutkanlık Problemlerinizi bile Online-E-Metaterapi yöntemleriyle son verebilirsiniz.

Yurt dışındaki veya Yurt içindeki Her yaşta ve Her kesimden insanlar Bioenerji, Hipnoz, Nlp, Çarka temizleme, Fitoterapi, Telepati, Aroma Terapi, EFT, Parapsikoloji vb tüm eğitimlere katılabilir.

Yaşam(Life) ve Aile koçluğu Programlarımıza katılarak çözümleyemediğiniz problemlerinizi Online-E-Terapi yöntemimizle giderebilirsiniz.

Alternatif Şifa Tekniklerimizle Uzak ve Yakın doğunun Mistik ve Mental öğretilerini Online Eğitim alarak kendinizi alternatif tıp alanında geliştirebilirsiniz.

Mutsuz olduğunuz evliliğinize çözüm bulmak ya da içinde bulunduğunuz mutsuzluktan kurtulmak ve huzura kavuşmak istiyorsanız. Online-E-Metaterapi danışmanlık sistemlerimizden destek alabilirsiniz.

Bir türlü evlilik yaşantınızı düzenleyemiyor, kimseler beni anlayamaz diyorsanız. Tam bir çaresizlik ve gözyaşları içerisindeseniz Online-E-Metaterapi danışmanlık sistemimizle sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.

Geçmiş yaşantılarınızın sizin bilinçaltınıza yaptığı etkiyi düşünerek, geçmişin acı ve hüzünlerinizi E-Online-Metaterapi yöntemlerimizle silebilir. Yeniden huzurlu ve güvenli bir yaşama kavuşabilirsiniz.

Çeşitli korku, baskı, endişe, tasalar yaşıyor ve her anınız stres ve öfkeler ile geçiyorsa Online-E-Metaterapi yöntemimizle kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Kapalı bulunduğunuz ortamlarda sadece Online-E-Metaterapi yöntemleriyle içinizde hep sakladığınız, kimselere anlatamadığınız ve sizi üzen tüm sorunlarınız için Alternatif Online-E-Metaterapi yöntem ve metodolojilerimizden faydalanın…

www.metafizikuzmani.com veya www.metafizikakademi.com sitelerimize girerek bilgi alabilirsiniz.

Hangi Sorunlar? Online-E-Metaterapi tüm içinde bulunduğunuz sorunların ve problemler için size danışmanlık hizmetleri bağlamında sizlere çözüm sunar.  

Metaterapi yönteminin Psikoterapi ya da Psikolojik danışmanlık Hizmetleriyle uzaktan ve yakından ilişkisi yoktur.

Metaterapi yönteminin terminolojik ve doktrinsel birleşimi Spiritüalizm ve Psikanalizim yaklaşımlarıyla desteklenmiş Alternatif uzak doğu ekollerinin günümüze uyarlanmış ve sonuçlarının başarıyla görüldüğü bir yöntemdir.

Metaterapi ekolü Metafizik uzmanı ve psikanalist-yazar Gökhan Hani tarafından Ontoloji, kozmoloji, spiritüalizm, parapsikoloji ve psikanalizim bilimlerinin bütünsel ve evrensel diyalektik sentezi olarak geliştirilmiştir. 

Online Bioenerji Eğitimi

Online Oto Bioenerji Eğitimi

Online Hayvan ve Bitki Bioenerji Eğitimi

Online Geometrik-Alan Hesaplamalı Bioenerji Eğitimi

Online Bioenerji Kalkan ve Kılıç Oluşturma Eğitimi

Online Ev ve İş yerini Pozitif Bioenerjiyle Arındırma-Temizleme Teknikleri

Online Biotelepatik Aura(Lliastre) Uzaktan Bioenerji Verme Eğitimi

Online Mutsuzluk-Sevgi-Huzur sorunları

Online Depresyon ve çeşitleri

Online Telepati-Duru Görü(6.His) Geliştirme

Online Uyku bozuklukları ve Problemleri

Online Çarka-Şakra-Prana Açma ve Temizleme

Online Feng Shui Tasarım-Şans-Bereket-Rüzgâr Enerjisi(Pa kua) Pusula

Online Stres-Öfke-Tasa-Kaygı-Endişe

Online Panik Atak(Metaterapi)

Online İkili İlişkiler(Evlilik-Kara sevda)

Online Yeme Bozuklukları(Aşırı kilo ve Aşırı zayıflık)

Online Fobiler(Korkular)-OKB

Online Kariyer Planlama

Online Bağımlılıklar(Alkol-uyuşturucu)

Online Cinsel Yaşam

Online Yaşam(Life) ve Aile koçluğu

Online NLP-EFT-ESP

Online Telekinezi ve Psikokinezi Teknik eğitimleri

Online Hastalıklara Karşı Şifalı Bitkiler ile Formüller

Online Şifalı Taşların Kolama Eğitimi ve Tüm Ruhsal ve Bedensel Hastalıklara Göre Şifalı Taş Kodlamalı Siparişi

Online Ruh Çözümleme Sanatı

Online Resim ve Ses Tonundan Kişilik Analizi

Online Koku(Parfüm)-Müzik-Renk-Çiçek(Öz) ve Işık(Aura) Terapi

Online Çocuklarda Uyum ve Performans problemleri

Online Evlilik Problemleri ve Mutsuzluk

Online Kekemelik-Doğru Nefes-Konuşma Bozuklukları

Online Trikolojik(Saç bilimi) Bitki Kürleri(Saç dökülme önleyicileri ve saç çıkarma kürleri)

Online Cilt bakım ve Güzellik Ürün ve Formülleri

Online Tüm Hastalıklara karşı Bitkisel Kür-Formül Programı

Online Diyet ve Estetik Güzellik Formülleri

Online Fizik Üstü ve Doğa Ötesi Problemler Analizi

Online Şerbet-İksir ve Macun Yapım Sanatı

Online Açık Parfüm Yapım Sanatı

Online Şifalı Yağ Aroması ve Masaj Yağları Yapım Formülleri

Online Hipnoz ve Oto Hipnoz-Toplu Hipnoz-Mesmerik Hipnoz Teknikleri

Online El-Ayak ve Kulak Refleksoloji Eğitimi

Online Nümeroloji (Sayılar Bilimi) Eğitimi

Online Gözlerle Enerji verme ve Güzel-Etkili Bakma Sanat Eğitimi

Online Relaksoloji ve Sofroloji Eğitim Programları

Online Yoga ve Meditasyon Eğitimi

Online Bel ve Boyun Fıtığı Meta-Egzersiz Hareket Bilim Eğitimi

Online İçe Kapanmadan Kurtulma -Özgüven ve Çevreyle Uyum Sağlama Meta-Teknikleri

Online Baş-Kafa-Yüz Masaj (Çampisaj) Eğitim Teknikleri

Online Konsantrasyon-Motivasyon sağlama-Adaptasyon Sorunları ve Dikkat eksikliği

Online Unutkanlık ve Hafıza Geliştirme Teknikleri

Online Hızlı okuma ve Okuduğunu anlama ve Ezberleme Teknikleri

Online Kristal Taş Terapi Eğitimleri

Online Parapsikoloji-Mistizim-Okultizim ve Ezoterizim Eğitimleri

Online Sebepsiz Kulak Çınlama Problemleri

Online Aşırı yorgunluk-bitkinlik ve tembellik problemleri

Online İlaç bırakma ve Bıraktırma yöntemleri

Online Sebepsiz Ağlama ve Heyecan-Panik Problemleri

Online Alexsander Duruş Teknik Eğitimleri (Doğru Duruş)

Online İmajinasyon-İmgeleme ve Tasarım Eğitimi

Online Lucid Rüya Etkileme Yöntemleri

Online Karabasan-Kâbus-Uykudayken çığlık atma ve Kötü rüyalardan Arınma Yöntemleri

Online Düşünce Gücü Enerjisi Geliştirme Eğitimleri

Online Kişilik Geliştirme ve Doktrin Üretme Sanatı

Online İş-Ev ve Eş seçiminde Kararsızlık-Tıkanma ve Çözümsüzlükleri Analiz etme

Online İş veya Ev de İşlerin Doğru Gitmemesi veya Huzursuzluk

Online Çevre ve Ailenizle olan İletişim ve Empati Eksiklikleri

Online Baş Ağrısı ve Migrene karşı Metaterapi Teknikleri

Online Hayattan Zevk Almama ve ya Kendi yaşadığı Kaderinden rahatsızlılık duyma

Online Çeşitli-Basit ve Üzerinden atamadığı Saplantı veya Alışkanlıklardan kopamama

Online Yaptığı işte verimli olamama ve kendinden veya çevresinden kaynaklı uyumsuzluk sorunları Ve benzeri gibi daha birçok problem

Online-E-Metaterapinin çözüm alanına girer. Online-E-Metaterapi başta Kanada olmak üzere birçok Uzakdoğu ve Avrupa ülkelerinde başarıyla uygulan bir yöntemdir.

İnsan olarak her birimizin zamanı değerli ve yaşamı kutsaldır. Bu bilinçten hareketle gerektiğinde Metaterapist ten danışmanlık hizmet yardımı almanızın sizin yaşamınızda yaptığı pozitif etki hem çevrenizi etkileyecek hem de kendi yaşamınızda yeni değişim ve dönüşümlere yol açacaktır.

Online-E-Metaterapi yöntemi Alternatif Uzak doğu ve Felsefelerinin insan ruhunda yaptığı etki mantalitesinde hareket eder. Psikoterapi, psikiyatri veya klasik sistem modelleriyle uzaktan ve yakından alakası olmadığı gibi, terminolojik, doktrinsel ve metodolojik aksiyomları da birbirinden tamamen uzaktır. Sizde Uzakdoğu Felsefelerinin ve Spiritüalizmin mistik ve gizemli serüvenlerinden yola çıkarak sorun ve problemlerinizi çözümlemek, farklı renk ve kokuların ışığında ruhunuzu ve bedeninizi aydınlatmak istiyorsanız. Online-E-Metaterapi yöntemi size bir telefon kadar yakın...

Metafizik-Parapsikoloji-Neo Ontoloji-Telepati-Bioenerji-Spiritüalizm ve Psikanalizmin gibi bilim özlerinden tek tek seçilmiş yöntemlerin Ruh üzerinde oluşturduğu Ahenkle Sizleri Online-E-Metaterapi danışmanlık hizmetlerimize bekliyoruz.

Online-E-Metaterapi Danışmanlık ve Eğitim Sistemlerinden yararlanmak için İnternational Special Metaphysics Academy Kişisel ve ruhsal gelişim-danışmanlık-eğitim merkezimizi arayarak randevu alıyorsunuz. Randevu aldığınız saatte size verilen Msn ya da Chat Adresimize bizimle görüşme yapacağınız Msn veya Chat adresinizi ekleyerek Online-E-Metaterapi yöntemlerinden seçtiğiniz aktiviteden yararlanabiliyorsunuz.

www.metafizikuzmani.com veya www.metafizikakademi.com sitelerimize girerek bilgi alabilirsiniz.

RANDEVU ALMAK İÇİN:

TEL:0216 449 4561 HAT

GSM:0535 939 0123 TURKCE

GSM:0543 765 7590 VODAFONE

GSM:0554 833 4588 AVEA

ADRES: BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY.

ADRESİMİZ CADDE ÜZERİNDE Org. Şahap Gürler Cd. Rasim Paşa Mah.Deniz Otel yönü, Nautilus-Carrefour yolu, Yaşam Eczanesi üstü, Orhan Apt: No:30 Daire:3 -Kadıköy-(Rıhtım)İSTANBUL INTERNATIONAL ACADEMY OF SPECIAL METAPHYSICS

metafizikuzmani@hotmail.com

metaterapi@hotmail.com

avrupaterapi@hotmail.com

İNTERNET SİTELERİMİZ:

www.metafizikuzmani.com

www.metafizikuzmani.tr.gg

www.metafizikakademi.tr.gg

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ HAFTA İÇİ HERGÜN SABAH-10/AKŞAM-20.00 CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİDE AÇIĞIZ.

REFERANS ALMAK İÇİN: www.google.com veya www.yahoo.com arama portallarına metafizik uzmanı gökhan hani yazmanız yeterli.