HTML Editor - Full Version

 

 gökhan hani

METAPHYSİCS SPECIALIST 
GÖKHAN HANİ
 

                 1979 yılında doğdu.Haftalık yayınlanan Gün dergisinde metafizik, felsefe ve bilimsel alanlarda makaleler yayınlayarak, objektif yazarlık ödülü aldı.

1997 ve 2001 yılları arasında Merkezi Kanada'nın (Ottowa) şehrinde bulunan Uluslararası Özel Metafizik Akademisinde 4 yıl teorik ve 1 yıl pratik(İnternational  Metaphysics Of Special Academy) metafizik sistematiği ve Neo-ontoloji(varlıkbilim) eğitimleri alarak; Ruh fenomenolojisi (Görüngübilim),Ruh çözümlemesi ve İçsesi Dış sezi esinleri adlı tezlerini sunarak Kanada da Uluslararası Akademik Metafizik Uzmanlık Unvanı'nı aldı. Parapsikoloji ve ESP alanlarında K.K.T.C de düzenlenen,Metaphysics- parapsychology-felsefe Eğitim Seminerlerine katılarak da parapsychologist trainer (parapsikolog eğitmeni) sertifikası almaya hak kazandı.
                                                                 
                Türkiyede ayrıca Diyarbakır Dicle üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Büro Yönetimini birincilikle bitirdikten sonra;3. Üniversite olarak ta Eskişehir Anadolu üniversitesi İşletme Fakültesinde  Lisans mezunudur.Şuan İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümünde Okumaktadır.
Her yönüyle nazar tahlili ile Yeni Deprem Teorisi (Deprem Işımasıadlı iki kitabı vardır.Türkiye de ilk defa Felsefe ile metafizik ekolleri birleştirerek Metafelsefi Terapi sistemini geliştirmiştir.